Thermalpark Dunajská Streda je letní dovolená se vším všudy

Za trochou kvalitního relaxu a prvotřídními službami se už dávno nemusí jezdit jen na drahé dovolené k moři. Hravě vám postačí vyrazit za vašimi slovenskými sousedy, kteří se řadí k největším evropským lázeňským mistrům. Thermalpark Dunajská Streda rozhodně patří mezi slovenské špičky v tomto odvětví.

Pro rodiny i samotáře

Lázeňské resorty už dávno neslouží jenom pro ty, kteří zde jezdí na ozdravné pobyty, ale mohou plně sloužit jako skvělá volba na letní rodinnou dovolenou. A nejen rodinnou, na své si zde přijdou i ti, kteří vyhledávají relax a odpočinek sami pro sebe. Postačí vám vaše oblíbená knížka, se kterou strávíte klidné dopoledne u bazénu a večer si zpříjemníte ve vířivce nebo sauně. Rodiny si naopak užijí své na vodních atrakcích, zaplavou si v bazénu a večer si dopřejí zaslouženou masáž. Thermalpark Dunajská Streda nabízí dostatek aktivit pro všechny věkové kategorie.

Zoo nebo či kultura hlavního města?

Thermalpark Dunajská Streda nenabízí jen nekonečné vodní radovánky, ale stejně tak bohaté kulturní vyžití. Jen o pár kilometrů dál se totiž nachází přímo hlavní město Bratislava. Pokud tedy toužíte po troše toho poznání, můžete si jeden den ze své dovolené vyhradit na procházku po městě, návštěvu muzeí nebo například na Bratislavský hrad. A pro ty, co spíše preferují něco živějšího, rozhodně není na škodu zavítat do Zoo Malkia Park, kde se starají o zvířata zachráněná z cirkusů.

Objednávejte s předstihem

Thermalpark Dunajská Streda se vyplatí navštívit nejlépe na konci letních prázdnin, kdy se většina lidí pomalu vrací do svého každodenního normálu a postupně se připravují na návrat do prací a škol. V té době máte největší jistotu, že si užijete trochu toho klidu a odpočinku, aniž byste se museli koupat namačkaní v bazénu přeplněném lidmi. Rovněž je výhodnější volit spíše než víkendové termíny, ty týdenní.

Publikováno: 25. 08. 2020

Kategorie: Dovolená v zahraničí

Autor: Eva Novotná