Skvělé tipy

Nejlepší hokej se hraje v NHL. Chcete ho vidět naživo?

Milujete hokej a bedlivě sledujete dění ve všech důležitých světových soutěžích? Případně někoho takového znáte? A jak by se vám líbilo, kdybyste se mohli podívat na zápas v nejprestižnější lize na světě? Pokud již od dětství sníte o tom, že jednoho dne budete fandit na tribuně některému z týmů kanadskoamerické NHL, máme pro vás skvělou zprávu. Váš sen se může stát skutečností, stačí jen sáhnout.

Na hokej v NHL se rádi podívají i lidé, kteří nepatří ke skalním fanouškům tohoto sportu. Natož milovníci všeho, co nějakým způsobem souvisí s ledem, pukem a hokejkami… V soutěži hraje celkem 31 týmů rozdělených do dvou konferencí a ty se dále dělí na divize. Ale jak sehnat například lístky na Chicago či jiný tým?

Následující situaci můžete prožít třeba již za pár dní – sedíte na tribuně známého stadionu v USA či Kanadě a fandíte hokejistům, které jste doposud viděli jen v televizi. Přímo před vašimi zraky se odehrává ten nejlepší hokej a vy se ho nemůžete nabažit…

Dobrá zpráva je, že z výletu do zámoří vaše peněženka nevykrvácí. Stačí se obrátit na Champions Tour – provozovatele portálu hokejtour.cz. Cestovka se specializuje na cenově dostupné zájezdy na NHL a umožňuje rezervaci vstupenek na vybrané zápasy z pohodlí domova. V nabídce navíc najdete kromě NHL i jiné prestižní soutěže včetně KHL. Zda se proletíte na západ, nebo naopak na východ, je otázkou vašeho sportovního vkusu.

Můžete si koupit pouze lístek a letenky si zajistit zvlášť, nebo zvolit kompletní balíček. V každém případě počítejte s komplexními službami delegáta.

S Champions Tour se na nejlepší sportovní utkání podívaly desítky tisíc fanoušků. Cestovka je na trhu od roku 2008 a od počátku preferuje osobní přístup ke všem sportovním nadšencům. Tak co vy na to – proletíte se na zápas NHL, nebo zůstanete doma a pustíte si zápas v televizi? Kdo chce zažít nepřekonatelnou atmosféru, má jasno.

Cestovní kanceláře

Hledáte komfortní ubytování v ČR nebo na Slovensku?

Mezi oblíbené ubytovací portály v ČR a na Slovensku patří portál https://www.megaubytko.cz. Tento portál nabízí více než 4500 ubytovacích možností s přímým kontaktem na ubytovatele. Přes tento ověřený ubytovací portál si můžete rezervovat ubytování v Krkonoších ale i v jiných známých lokalitách jako jsou ubytování Jeseníky, Šumava, Morava, Vysoké či Nízké Tatry.