Skvělé tipy

Bistro v Praze přímo na Florenci vaří klasická jídla v moderním pojetí

V hlavním městě se nachází spousta zajímavých restaurací s rozmanitým zaměřením. Čínské, italské i francouzské. Veganské, vegetariánské i low carb. Pokud vám však chybí klasická česká jídla, zavítejte do restaurace nacházející se v hotelu Botanique v Praze 8 v ulici Sokolská.

Pochutnáte si na hovězí polévce s masem, potom si dáte pečené kuřecí stehno s mačkanými bramborami, nebo klidně vepřovou panenku pečenou na grilu s basmati rýží. Objednáte si i vepřová žebírka se smaženými bramborovými hranolky a výbornou barbecue omáčkou. A to je jen zlomek toho, co se v restauraci vaří.

Česká jídla v moderním duchu

Bistro & Bar je restaurace, která se vrací k původním receptům. Vsadila na tradiční domácí kuchyni, která se z českých restaurací pomalu vytrácí, neboť ji nahrazují ty exotické kuchyně. Pokud byste si rádi pochutnali na výborném obědě, jenž by vám připomněl nedělní obědy u babičky, Bistro & Bar neboli bistro v Praze je ideální volbou, kam okamžitě zamířit.

Restaurace se však rozhodla upgradovat klasická česká jídla a vnesla do nich trochu modernosti. Usedněte ke stolu, užívejte si příjemnou a přátelskou atmosféru a vyčkejte na oběd, večeři, ale klidně i snídani.

Restaurace je otevřená od 6:30 hodin

Víte, jaká restaurace na Florenci má otevřené už od půl sedmé ráno? Bistro & Bar je jednou z nich. Připravuje výtečné snídaně, po nichž nebudete mít až do oběda hlad. Snídaně se podávají od 6:30 do 10:30 hodin, obědy od 11:00 do 14:00 hodin a večeře do 23:00 hodin.

Součástí restaurace v Praze 8 je také bar, kde na vás čekají netradiční koktejly. Zkrátka však nepřijdou ani lidé, již by chtěli obyčejnou sklenku vína. Tak neváhejte a vyrazte do lifestylového hotelu Botanique. Přivítají vás usměvaví pracovníci, kteří mají dobrou náladu každý den.

Reklama

Máte rádi turistiku? Prodyšné outdoorové kalhoty pánské značky Kilpi vám zaručí maximální volnost pohybu.

Cestovní kanceláře

Hledáte komfortní ubytování v ČR nebo na Slovensku?

Mezi oblíbené ubytovací portály v ČR a na Slovensku patří portál https://www.megaubytko.cz. Tento portál nabízí více než 4500 ubytovacích možností s přímým kontaktem na ubytovatele. Přes tento ověřený ubytovací portál si můžete rezervovat ubytování v Krkonoších ale i v jiných známých lokalitách jako jsou ubytování Jeseníky, Šumava, Morava, Vysoké či Nízké Tatry.