Bistro v Praze přímo na Florenci vaří klasická jídla v moderním pojetí

V hlavním městě se nachází spousta zajímavých restaurací s rozmanitým zaměřením. Čínské, italské i francouzské. Veganské, vegetariánské i low carb. Pokud vám však chybí klasická česká jídla, zavítejte do restaurace nacházející se v hotelu Botanique v Praze 8 v ulici Sokolská. Pochutnáte si na hovězí polévce s masem, potom si dáte pečené kuřecí stehno s mačkanými bramborami, nebo klidně vepřovou panenku pečenou na grilu s basmati rýží. Objednáte si i vepřová žebírka se smaženými bramborovými hranolky a výbornou barbecue omáčkou. A to je jen zlomek toho, co se v restauraci vaří.

Česká jídla v moderním duchu

Bistro & Bar je restaurace, která se vrací k původním receptům. Vsadila na tradiční domácí kuchyni, která se z českých restaurací pomalu vytrácí, neboť ji nahrazují ty exotické kuchyně. Pokud byste si rádi pochutnali na výborném obědě, jenž by vám připomněl nedělní obědy u babičky, Bistro & Bar neboli bistro v Praze je ideální volbou, kam okamžitě zamířit. Restaurace se však rozhodla upgradovat klasická česká jídla a vnesla do nich trochu modernosti. Usedněte ke stolu, užívejte si příjemnou a přátelskou atmosféru a vyčkejte na oběd, večeři, ale klidně i snídani.

Restaurace je otevřená od 6:30 hodin

Víte, jaká restaurace na Florenci má otevřené už od půl sedmé ráno? Bistro & Bar je jednou z nich. Připravuje výtečné snídaně, po nichž nebudete mít až do oběda hlad. Snídaně se podávají od 6:30 do 10:30 hodin, obědy od 11:00 do 14:00 hodin a večeře do 23:00 hodin. Součástí restaurace v Praze 8 je také bar, kde na vás čekají netradiční koktejly. Zkrátka však nepřijdou ani lidé, již by chtěli obyčejnou sklenku vína. Tak neváhejte a vyrazte do lifestylového hotelu Botanique. Přivítají vás usměvaví pracovníci, kteří mají dobrou náladu každý den.

Publikováno: 20. 06. 2020

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Eva Novotná