Přidejte se do našich kurzů vietnamštiny!

Jestli vás láká Vietnam, jeho příroda nebo snad kuchyně, zkuste to i s jazykem! Přijměte novou výzvu a přihlaste se do našeho kurzu vietnamštiny. V následujících odstavcích vám ukážeme, jak učíme vietnamštinu u PELICANa a proč byste se do takového kurzu měli ihned přihlásit.

Jak kurzy vietnamštiny vypadají?

Po odeslání přihlášky do kurzu obdržíte e-mail s bližšími informacemi ke kurzům vietnamštiny. Na první hodině kurzu potkáte lektora i ostatní účastníky, domluvíte se na podrobnostech ohledně učebnic a plánu výuky a výuka může začít! Kurzy budou probíhat v délce 20 týdnů v časové dotaci 90minutová lekce/týden.

Pro výuku všech jazyků PELICAN využívá moderních metod a technik. Díky těmto inovativním způsobům uvidíte svůj progres ve vietnamštině okamžitě. Pokud budete chtít pokračovat v pokročilejších kurzech vietnamštiny i po ukončení začátečnického kurzu a absolvujete tedy 40 lekcí během akademického roku, Vaše znalost jazyka se zlepší o jednu jazykovou úroveň.


Proč studovat u PELICANa?

Jazyková škola PELICAN funguje již od roku 2002. Máte tedy jistotu kvalitního vzdělání v podobě tradice delší než 20 let! Disponujeme kvalitními lektory, kteří využívají moderní metody vyučování jazyků, které jsou podpořené vzdělávacími projekty, kterých jsme se účastnili. Naše lektory vybíráme podle evropských standardů pro jazykové vzdělávání.

Snažíme se vždy dbát na individuální potřeby našich studentů a na přátelské prostředí ve skupinových kurzech. Nacházíme se v samém centru Brna na ulici Lidická, v prostorách naší školy si k výuce můžete udělat čaj či kávu a využít naše bezplatné wi-fi připojení.

Proč se učit právě vietnamštinu?

Naše kurzy vietnamštiny jsou však také skvělým nástrojem k osobnímu růstu! Učením nového jazyka procvičujete své kognitivní schopnosti. Učení vietnamštiny Vám umožní lépe porozumět vietnamské kultuře a usnadní komunikaci při cestování po Vietnamu. Díky znalosti jazyka budete moci více interagovat s místními obyvateli a prožít autentičtější zážitky.


Kromě toho Vám však znalost vietnamštiny nabízí také nové obchodní možnosti - Vietnam je rychle rostoucím trhem a pokud máte zájem o obchodní příležitosti v této zemi, znalost vietnamštiny Vám může pomoci navázat užitečné kontakty.

V dnešním globalizovaném světě je také značnou výhodou znalost více cizích jazyků, znalost vietnamštiny tak může zvýšit Vaši konkurenceschopnost na trhu práce, a to zejména v oblasti mezinárodního obchodu, diplomacie či cestovního ruchu.

Zaujaly Vás kurzy vietnamštiny? Už projíždíte naše webové stránky a hledáte přihlášku do kurzu? Těšíme se na Vás! Kdybyste měli doplňující dotazy, neváhejte nás kontaktovat skzre kontakty, které má Jazyková škola PELICAN na svých webových stránkách.

Publikováno: 10. 11. 2023

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Eva Novotná