Hotel přátelský pro rodinu s dětmi vás přivítá skvělou atmosférou

Zimní, nebo letní dovolená – vždy můžete jet na hory. A to ne na ledajaké hory, ale na ty naše nejznámější a nejlepší – do Krkonoš! Není tu jenom věhlasná hora Sněžka, ale také mnoho možností nejenom sportovního vyžití. Je tady také hotel přátelský pro rodinu s dětmi, který jim zpříjemní celou dovolenou nejenom pěkným interiérem, ale také ochotnou obsluhou.

Lyžování Benecko

Skiareál Benecko je skvělou volbou pro rodiny s dětmi. Poskytuje jak svahy pro začátečníky, tak i pro pokročilé. V blízkosti se nachází hotel přátelský pro rodinu s dětmi, což jistě každá rodiny ocení. Ne nadarmo si tento areál vychvalují i samotní instruktoři. Můžete zde navštívit tři dětské skiparky, a ti nejmladší si můžou užít i sáňkařskou a bobovou dráhu. A ti starší si užijí zábavu ve dvou snowparcích.

Co dělat, pokud se vám nechce lyžovat?

Obec Benecko myslí samozřejmě i na variantu, že si budete chtít jeden den odpočinout, nebo prostě že jste si dojeli na hory odpočinout, a ne sportovat. Lokalita Benecka je totiž skvělým výchozím bodem pro plánování dalších výletů po okolí. V blízkosti se nachází aquapark, který zbožňují prostě všechny děti. Pokud si chcete užít poznávací výlet, vydejte se na zříceninu hradu Kumburk či hrad Pecka. Nebo vás láká ZOO ve Dvoře Králové nad Labem? Tato lokalita je stvořená pro děti jak svým ubytováním, tak možností výletů.

Školy v přírodě

Nejenom v zimě, ale i v teplých měsících sem často míří žáci na školy v přírodě. Areál tohoto hotelu je totiž pro děti připraven. Pro ty mladší je zde herna plná hraček, starší potěší třeba stolní fotbálek. A všechny nadchne venkovní hřiště, kde si užijí spoustu legrace, a hlavně pohybu. Hotel pro děti nabízí také skvělou restauraci, která nabízí vyváženou a pestrou stravu, kterou každé dítko potřebuje. A kam se na dovolenou vydáte vy?

Publikováno: 23. 12. 2020

Kategorie: Na hory

Autor: Eva Novotná